Damarauto - serwis i sklep samochodowy
Damarauto, Bielsko-Biała, ul. Grażyńskiego 80, telefony: 33 814 03 62, 33 814 03 63, e-mail:

Regeneracja tylnej osi w samochodach marek francuskich

Samochody francuskie znane są z wysokiego komfortu jazdy, miękkiego zawieszenia i dobrej trakcji. Zapewnia to rodzaj zawieszenia, tylna belka skrętna. Jak każdy element ulega ona zużyciu, którą można bezpiecznie i fachowo zregenerować.

Naprawa lub regeneracja tylnej belki skrętnej polega na wymianie uszkodzonych podzespołów i przywróceniu belki do stanu pierwotnego. Regeneracja kosztuje o wiele mniej, niż zakup nowej belki. Podczas regeneracji w standardzie wymieniamy czopy, łożyska oraz uszczelniacze.

Proces naprawy/regeneracji tylnych belek polega na:

  • Etap I - polega na wnikliwej diagnozie i wyeliminowanie belek powypadkowych oraz bardzo mocno wyeksploatowanych, które nie nadają się do regeneracji.

  • Etap II - w tym etapie, belkę poddaje się czyszczeniu, celem jest wykrycie wad, które wynikają z eksploatacji pojazdu. W dalszej części zostają sprawdzone drążki skrętne, gniazda osadzenia łożysk igiełkowych w wahaczu oraz stan rury nośnej.

  • Etap III - polega na wymianie czopów, które stanowią bieżnię łożysk igiełkowych, samych łożysk oraz innych zużytych elementów

  • Etap V - belka zostaje złożona, reguluje się jej wysokość i zabezpiecza antykorozyjnie. Na koniec ponownie przechodzi rewizję pod kątem prawidłowości wykonanych czynności a następnie trafia do pojazdu lub klienta.


 

Sklep z częściami samochodowymi - Damarauto
Sklep z częściami i akcesoriami samochodowymi - Damarauto
Serwis samochodowy Damarauto Bielsko-Biała

Please publish modules in offcanvas position.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.